Instax Square: Štýlový štvorec vyzerá skvele!

Ak máte radi poriadok a symetriu, potom je Instax Square jasnou voľbou. Je to už väčší fotoaparát a vďaka nemu získate väčšie fotografie, pričom samotný obrázok má len štýlový štvorcový tvar, ktorý vám môže pripomínať nemenovanú sociálnu sieť založenú na zdieľaní fotografií. Zaujímalo by vás, aké by to bolo, však?

Ak je pre vás rozhodujúce, aby váš instax vyzeral čo najlepšie a najštýlovejšie, potom ste (podľa nášho názoru) práve našli víťaza. Instax Square vo variante SQ1 vyzerá skvele, dizajn je úplne jednoduchý bez zbytočností a jeho funkčnosť je znamenitá. Vďaka štvorcovému tvaru navyše vytlačené fotografie vyzerajú prirodzene a moderne.

Aké sú výhody fotoaparátu Instax Square?

Výhoda číslo 1 – tvar fotografie. Štvorec je jednoducho trendy a v kombinácii s bielym rámom vytlačenej fotografie všetko vyzerá jednoducho dokonale. Hlavnou výhodou tohto fotoaparátu je práve jeho minimalistický dizajn a prevedenie v jemnejších, pastelových farbách. Je tiež vybavený režimom snímania „seflie“, v ktorom vám malé zrkadlo vedľa objektívu pomôže ľahko skontrolovať, či pri fotografovaní nemierite úplne zle. Ak máte radi momentky, Instax Square vás poteší aj tým, že sa zapne v priebehu niekoľkých sekúnd – stačí otočiť objektívom a môžete fotografovať!

Veľkosť fotoaparátu a fotografie

Ak chcete robiť štvorcové snímky, budete musieť mať so sebou o niečo väčšie zariadenie ako Instax Mini. Nie je to však až taká dramatická zmena, takže si určite vyberte to, čo sa vám najviac páči. Samotný fotoaparát je široký 11,8 cm, vysoký niečo vyše 13 cm a hlboký 5,7 cm. Štvorec Instax má hmotnosť 390 gramov, čo je určite zvládnuteľné.

A fotografie? Jeden film má rozmery 86 × 72 milimetrov a vaše fotografie budú vytlačené vo veľkosti 62 × 62 milimetrov.

Chcem si požičať Instax Square

Ak ste sa rozhodli pre štvorcový formát fotografií, potom je prenájom fotoaparátu Instax Square tou správnou (a jedinou) voľbou! Rovnako ako pri ostatných možnostiach je prenájom úplne zadarmo, cena za obrázok je 28 Kč a minimálna suma, ktorú musíte vynaložiť a bude vám účtovaná, je 60 obrázkov. Objednáte si ho?