INSTAX MINI: ČO JE MALÉ, TO JE PEKNÉ. A DOBRÉ

Čo je malé, je pekné. Presne to sa dá povedať o fotoaparáte Instax Mini, teda o základnom variante rodiny fotoaparátov Polaroid Instax. A hoci ide o základný model, určite nebudete sklamaní, ak si ho vyberiete. Ľahko sa používa, batéria vydrží dlho napájať fotoaparát a vďaka jeho veľkosti ho môžete naozaj ľahko zbaliť všade so sebou. Instax Mini je jednoducho malý, ale praktický.

Ak na podujatí narazíte na fotoaparát Instax, najčastejšie ide o variant Mini. Dodáva sa v rôznych farbách a môžete si vybrať od modrej, bielej a čiernej až po ružovú alebo iné výrazné farby. V našej ponuke na prenájom máme aj celý rad farieb, ale to, ktorá sa vám bude hodiť, je vo hviezdach, ale hanbu neurobí!

Aké sú výhody fotoaparátu Instax Mini?

Hlavnou výhodou verzie Mini je, samozrejme, veľkosť. Je najmenší zo všetkých fotoaparátov Instax, čo znamená, že je 10,7 cm široký, 12,1 cm vysoký a 6,7 cm hlboký. S hmotnosťou menej ako 300 gramov ho môžete nosiť so sebou celý deň a vôbec vám nebude prekážať.

Veľkosť fotografie

Najmenšie zariadenie logicky tlačí najmenšie fotografie. A vzhľadom na formát fotografií je vhodnejší pre menšie skupiny alebo na snímanie momentiek zo svadby či inej udalosti. Fotoaparát Instax Mini tlačí fotografie na film s rozmermi 86 × 54 mm, pričom samotná fotografia má rozmery 62 × 46 mm. Ak odfotíte 15 ľudí z diaľky, budú naozaj maličkí, ale dvojice a trojice nie sú problém a takúto fotografiu si môžete ľahko vložiť do fotoalbumu alebo do peňaženky.

Chcete si ho požičať?

A čo keď si chcete požičať Instax Mini? Za prenájom samotného fotoaparátu neplatíte nič, rovnako ako aj v prípade ostatných Instaxov. Cena za snímku bude v tomto prípade 23 Kč, pričom za každý prenájom sa účtuje minimálne 60 snímok. Viac informácií o tom, ako funguje prenájom, nájdete tu.